SK / CZ • SK

  Pre fanúšikov BURST Coin sme tu pre vás.

  Tento spôsob podpisovania transakcií je revolučný, vidíme v ňom veľkú budúcnosť ako ďalšiu evolúciu Block Chainu (Bitcoin). Je nenáročný na HW, nespôsobuje žiadne problémy s hw ako pri ťažbe s GPU pri trvalom zaťažení HW, VGA na viac ako 100%. pri miningu nevyžaduje ďalšie prídavné chladenie. Všetko sa deje na HDD a to v krátkych sekundových intervaloch ( podľa veľkosti HDD 5-30 sek. ) Pri prístupe k HDD a dátam a to len približne 368 x denne tak, ako sú generované Bloky zo siete. Systém je nenáročný na výkon a je niekoľkonásobne šetrnejší k životnému prostrediu a spotrebe elektrickej energie.

  Využiť sa dajú bežne PC, NTBK (nehrozí prehriatie), Smart Phones. Je len otázkou čo chcete robiť, či ťažiť Burst Coin a zarábať alebo len participovať na sieti, odosielať fin. transakcie alebo sa len podieľať na jej rozvoji a stať sa členom veľkej komunity.

  Tešíme sa na vás a vaše pripomienky


  CZ

  Pro fanoušky BURST Coin jsme tu pro vás.

  Tento způsob podepisování transakcí je revoluční, vidíme v něm velkou budoucnost a další evoluce Block Chainu (Bitcoin). Je nenáročný na HW, nezpůsobuje problémy s hw jako při GPU při trvalém zatížení HW, VGA na více než 100%. Při miningu nežáda další přídavné chlazení. Všechno se děje na HDD a to v krátkých sekundových intervalech (podle velikosti HDD 5-30 sec.) při přístupu k HDD a datům a to jen přibližně 368 x denně tak, jak jsou generovány Bloky ze sítě. System je nenáročný na výkon a několikanásobně šetrnější k životnímu prostředí a spotřebě el. energie.

  Použít se dají běžně PC, NTBK (nehrozí přehřátí), Smart Phones. Je jen otázkou co chcete dělat, zda těžit Burst Coin a vydělávat nebo jen participovat na síti, odesílat fin. transakce nebo se jen podílet na jejím rozvoji a stát se členem velké komunity.

  Tešíme se na vás a vaše připomínky

  Váš BURST COIN SK TEAM
  www.burstcoin.sk
  pool.burstcoin.sk
  [email protected]

  Pýtajte sa, postujte a navrhujte.
  Ptejte sa, postujte a navrhujte. • Zdravim vas, som fanusik burstcoinu ale nad jednym sa zamyslam, co bude ked odmena za tazenie klesne na 0